50k!

Wiecie co…? Wow! 50k! Ale uważajcie, zegar tyka i ranne ptaszki mogą jeszcze się załapać na nagrody z gratisami, jeszcze tylko przez 12h.

Jesteśmy już tuż tuż przy progu, w którym Fobium Industries uraczy nas wszystkich przygodą, która będzie dostępna TYLKO dla naszych wspierających. Przygoda w Penumbrze na was czeka.

Fobium Industries to Michał Laskowski i Dawid Szymański. Do ich największych sukcesów należy seria nagrodzonych prac na konkurs Quentin, w tym nagroda główna za scenariusz „1879” do Zew Chtulhu. Dodatkowo czterokrotnie uzyskiwali wyróżnienia w konkursach dzięki pracom “Exodus” (Neuroshima), „Festyn w Oberseert” (Warhammer), “Magiczny ikosaedr” (Tunnel&Trolls) oraz “Rodzina naszych czasów” (post-apo). Autorzy “Fobium: Compedium Maleficarum” mrocznego fantasy – zwycięskiej pracy w konkursie Rzut na Inicjatywę 2 w 2016 roku.

Odsłonił się też kolejny próg, gdzie scenariusza pełen intryg i polityki w Antumbrze zapewni… Nam ekipa z Gryfrejtaga.

Początki ich inicjatywy sięgają grudnia 2019 r., kiedy to zaczęli od publikowania opowiadań na podstawie rozegranych sesji RPG. Po roku działalności trzonem Gier Frejtaga są: Ernest Smutalski, Joanna Luśnia, Michał Heronimczak i Tomek Frejtag. Oprócz tego współpracują z ośmioma lektorami, z którymi nagrywają słuchowiska na podstawie ich opowiadań.

Dziś, dodatkowo mogą podzielić się z Wami także:

• autorskimi scenariuszami

• autorską muzyką pod sesje RPG

• recenzjami podręczników do gier RPG

• handoutami audio przygotowanymi pod konkretne przygody

• materiałami pomocniczymi dla erpegowców.

Dojedziemy do tego progu razem? To zależy TYLKO od Was!

Podaj dalej

Zobacz również

Aktualizacja PDFów

Tułacze! Na swoich Drive Through RPG znajdziecie zaktualizowaną wersję pdf Nibiru w dwóch rozdzielczościach. Uzupełnilismy braki, usunęlismy błędy i nasze Korekcyjne SI udają się na

Czytaj więcej »

PDF

Tułacze! Dostaliśmy kilka zgłoszeń dot. nie otrzymania pliku PDF. Dlatego zdecydowaliśmy na to żeby: – sprawdzić dokładnie wszystkie adresy mailowe (nie było błędów!) – puścić

Czytaj więcej »

Co z tym PDFem?

MAT – Matryca Akcesu Terminali, to elastyczna i zwijana płytka wykonana ze stali i splotu grzybów. Dla mieszkańców stacji jest tym, czym dla nas smartfony.

Czytaj więcej »

Tłumaczenie oraz soundtrack

Drodzy Wspierajkowicze! Nasze prace wciąż nie ustają! Dobijamy do końca tłumaczenia, które też już przeszło wstępną redakcję i koretkę. Pozostało nam się jedynie pobić o

Czytaj więcej »