Czy wiecie, że?

Ciężko pracujemy, ale wkrótce…

Zakończyliśmy świętowanie i wzięliśmy się do ostrej roboty żeby dostarczyć wszystko na czas. O postępach prac będziemy na bieżąco informować w aktualizacjach.

Ale czy wiecie, że ciągle trwa zbiórka naprawdę ciekawej gry? Jeden z naszych założycieli opisywał ją w ten sposób:

Cześć,

Z tej strony Piotr – założyciel Triglav Studio
. Trwa właśnie zbiórka na świetną grę: https://wspieram.to/zamurem.

Chciałbym wam powiedzieć dlaczego wsparłem Wyprawę Za Mur:

• Bo lubię grać i prowadzić w nurcie OSR.
• Bo to gra, która nie wymaga przygotowania. Mogę ściągnąć ją z półki i już na etapie tworzenia postaci i wioski zaoferować znajomym dobrą zabawę.
• Bo w GRAmel Books pracują ludzie, którzy podchodzą do tego co robią z pasją i którym zawdzięczam mnóstwo świetnych RPGowych wspomnień.

A jak już jesteśmy w temacie wspomnień, to chciałbym coś ogłosić w duchu Nibiru…

„Pamiętam jak skontaktowałem się z GRAmel Books
i okazało się, że mamy wiele ciekawych możliwości współpracy.” Premia: +3 do wydawania świetnych gier RPG na polskim rynku.

Dlatego szykujcie się! Wspierajcie zbiórkę „Wyprawa za Mur i inne historie” i uważnie obserwujcie nasze profile! Będzie się działo!

 

Podaj dalej

Zobacz również

Aktualizacja PDFów

Tułacze! Na swoich Drive Through RPG znajdziecie zaktualizowaną wersję pdf Nibiru w dwóch rozdzielczościach. Uzupełnilismy braki, usunęlismy błędy i nasze Korekcyjne SI udają się na

Czytaj więcej »

PDF

Tułacze! Dostaliśmy kilka zgłoszeń dot. nie otrzymania pliku PDF. Dlatego zdecydowaliśmy na to żeby: – sprawdzić dokładnie wszystkie adresy mailowe (nie było błędów!) – puścić

Czytaj więcej »

Co z tym PDFem?

MAT – Matryca Akcesu Terminali, to elastyczna i zwijana płytka wykonana ze stali i splotu grzybów. Dla mieszkańców stacji jest tym, czym dla nas smartfony.

Czytaj więcej »

Tłumaczenie oraz soundtrack

Drodzy Wspierajkowicze! Nasze prace wciąż nie ustają! Dobijamy do końca tłumaczenia, które też już przeszło wstępną redakcję i koretkę. Pozostało nam się jedynie pobić o

Czytaj więcej »