Czy wiecie, że?

Ciężko pracujemy, ale wkrótce…

Zakończyliśmy świętowanie i wzięliśmy się do ostrej roboty żeby dostarczyć wszystko na czas. O postępach prac będziemy na bieżąco informować w aktualizacjach.

Ale czy wiecie, że ciągle trwa zbiórka naprawdę ciekawej gry? Jeden z naszych założycieli opisywał ją w ten sposób:

Cześć,

Z tej strony Piotr – założyciel Triglav Studio
. Trwa właśnie zbiórka na świetną grę: https://wspieram.to/zamurem.

Chciałbym wam powiedzieć dlaczego wsparłem Wyprawę Za Mur:

• Bo lubię grać i prowadzić w nurcie OSR.
• Bo to gra, która nie wymaga przygotowania. Mogę ściągnąć ją z półki i już na etapie tworzenia postaci i wioski zaoferować znajomym dobrą zabawę.
• Bo w GRAmel Books pracują ludzie, którzy podchodzą do tego co robią z pasją i którym zawdzięczam mnóstwo świetnych RPGowych wspomnień.

A jak już jesteśmy w temacie wspomnień, to chciałbym coś ogłosić w duchu Nibiru…

„Pamiętam jak skontaktowałem się z GRAmel Books
i okazało się, że mamy wiele ciekawych możliwości współpracy.” Premia: +3 do wydawania świetnych gier RPG na polskim rynku.

Dlatego szykujcie się! Wspierajcie zbiórkę „Wyprawa za Mur i inne historie” i uważnie obserwujcie nasze profile! Będzie się działo!

 

Podaj dalej

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit

Zobacz również

Aktualizacja PDFów

Tułacze! Na swoich Drive Through RPG znajdziecie zaktualizowaną wersję pdf Nibiru w dwóch rozdzielczościach. Uzupełnilismy braki, usunęlismy błędy i nasze Korekcyjne SI udają się na

Czytaj więcej »

PDF

Tułacze! Dostaliśmy kilka zgłoszeń dot. nie otrzymania pliku PDF. Dlatego zdecydowaliśmy na to żeby: – sprawdzić dokładnie wszystkie adresy mailowe (nie było błędów!) – puścić

Czytaj więcej »

Co z tym PDFem?

MAT – Matryca Akcesu Terminali, to elastyczna i zwijana płytka wykonana ze stali i splotu grzybów. Dla mieszkańców stacji jest tym, czym dla nas smartfony.

Czytaj więcej »

Tłumaczenie oraz soundtrack

Drodzy Wspierajkowicze! Nasze prace wciąż nie ustają! Dobijamy do końca tłumaczenia, które też już przeszło wstępną redakcję i koretkę. Pozostało nam się jedynie pobić o

Czytaj więcej »