Sesje Nibiru!

Chcielibyście poznać system bardziej, zanim się na niego zdecydujecie, ale nie macie kiedy pograć?

Nie martwcie się. Teraz możecie posłuchać ich w drodze do pracy, czy też odprężając się wygodnie na fotelu po ciężkim tygodniu.

ZKF AdAstra

Sesja „Nibiru” ograna przez członków zielonogórskiego klubu AdAstra, prowadzona przez Piotra. Przygoda zaczyna się w Chwale Pasterza, krypcie-spichlerzu, będącym przystankiem do większego miasta na stacji – Ashur. Korzystając z odwiedzin, tułacze natrafiają na problem transportowy i mimowolnie stają się ofiarami rozgrywek władz duchowych metropolii.

 • Czy sprytny złodziejaszek Kaaram zdoła się ukryć przed nieuchronną sondą jego osoby? 🤖
 • Gdzie według technika Saada najlepiej jest szukać potencjalnego zbiega? 🕵️
 • Jakich sztuczek używa łowca AI Mahdi, by wytropić swoją „zwierzynę”? 🐾

Odpowiedzi znajdziecie w poniższym nagraniu. Na ten moment jest już pełen pakiet czterech odcinków!


Ryzyko Narracyjne

Drugą możliwością jest – „Labirynt wspomnień” to przygoda w Nibiru rozgrywana przez ekipę Ryzyka Narracyjnego z gościnnym występem Piotra oraz Aine (Ucieczka z Arkham, Onion). Czworo Tułaczy odnajduje się nagle w tajemniczym kompleksie badawczym i ze zdumieniem odkrywa, że struktura ta jest znacznie starsza, niż przypuszczali.

 • Czy uda im się znaleźć wyjście? 🚪
 • A jeśli tak, to czy ciągle jeszcze wtedy będą chcieli wyjść? 🔑
 • Jakie zapomniane artefakty znajdują się w plątaninie korytarzy? 🗿
 • I czy w ogóle przebywa tu jeszcze ktoś żywy? ☠️

Sesje dostępne są również do odsłuchania na Spotify (link) oraz bezpośrednio na stronie Ryzyka Narracyjnego (link). Kampania została zakończona i zamknięta w czternastu jednogodzinnych odcinkach.


Erpegowe Piekiełko

Na kanale Erpegowego Piekiełka, zobaczycie jak Seth, Ishtar i Nilven, wędrują karawaną poprzez ciemną i straszną Umbrę. Robert, jako Mistrz Gry, poprowadzi ich trudną drogą, która ma na celu odnaleźć pustą kryptę po to, by założyć nową osadę.
 • Czy Tułacze znajdą miejsce, które będą mogli nazwać swoim domem? 🏠
 • Kim tak naprawdę jest Patron naszych Wędrowców? 👴
 • Czy przetrwają wędrówkę poprzez zatopione korytarze? 🌊
 • A może wybuchnie bunt pomiędzy ludźmi w karawanie? ✊

Sesja 0 oraz kolejne 2 odcinki dostępne już na kanale!https://www.youtube.com/watch?v=0OAhCYm_orc


Krypta Pełna Kości

…liczba trzy może reprezentować porządek wyznaczający podwaliny życia. Umysł, ciało, duch; narodziny, życie, śmierć; początek, trwanie, koniec; przeszłość, teraźniejszość, przyszłość…

„TrzY” to sesja gdzie gracze wcielą się… W głosy w głowie pojedynczego Tułacza!

Podaj dalej

Zobacz również

Aktualizacja PDFów

Tułacze! Na swoich Drive Through RPG znajdziecie zaktualizowaną wersję pdf Nibiru w dwóch rozdzielczościach. Uzupełnilismy braki, usunęlismy błędy i nasze Korekcyjne SI udają się na

Czytaj więcej »

PDF

Tułacze! Dostaliśmy kilka zgłoszeń dot. nie otrzymania pliku PDF. Dlatego zdecydowaliśmy na to żeby: – sprawdzić dokładnie wszystkie adresy mailowe (nie było błędów!) – puścić

Czytaj więcej »

Co z tym PDFem?

MAT – Matryca Akcesu Terminali, to elastyczna i zwijana płytka wykonana ze stali i splotu grzybów. Dla mieszkańców stacji jest tym, czym dla nas smartfony.

Czytaj więcej »

Tłumaczenie oraz soundtrack

Drodzy Wspierajkowicze! Nasze prace wciąż nie ustają! Dobijamy do końca tłumaczenia, które też już przeszło wstępną redakcję i koretkę. Pozostało nam się jedynie pobić o

Czytaj więcej »